ul. Stradomska 4, 31-058 Kraków

(12) 422-88-77 biblioteka@misjonarze.pl

Nowy system biblioteczny

19 lipca 2014 roku uruchomiony został w naszej bibliotece nowy system biblioteczny o nazwie Koha. Katalog książek został włączony do Katalogu wspólnego Federacji Bibliotek Kościelnych FIDES. Bazy czasopism i prac naukowych są dostępne w dotychczasowym programie MAK. Nowy system daje dużo większe możliwości zarówno dla czytelników, jak i bibliotekarzy.

Nowe loginy i hasła dla czytelników zostaną nadane przy pierwszej wizycie w bieżącym roku akademickim. Możliwe jest również korzystanie z katalogu bez logowania.

Zmianą w dotychczasowym funkcjonowaniu wypożyczalni będzie konieczność wcześniejszego zamówienia poszukiwanych książek poprzez katalog komputerowy.

Gorąco zachęcamy do korzystania z naszego nowego katalogu. Prosimy o dzielenie się wszelkimi uwagami związanymi z jego obsługą. Pracownicy biblioteki służą życzliwą pomocą przy korzystaniu z nowego systemu.

Nowy katalog dostępny jest pod adresem: http://katalog.fides.org.pl/